Wydarzenia

Wszystko co najważniejsze na twojabajka.pl

PERSONALIZOWANA PAMIĄTKA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ - OPOWIEŚĆ O TWOIM DZIECKU
wydarzenia
PERSONALIZOWANA PAMIĄTKA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ - OPOWIEŚĆ O TWOIM DZIECKU

          Zbliża się okres, w którym dzieci przystępują do Pierwszej Komunii Świętej. Dla wielu z nas jest to jednoznaczne z obdarowaniem dziecka prezentem. Wiadomo, w tym wyjątkowym czasie (bo okres przygotowań do I Komunii Świętej, to nie jeden uroczysty dzień) najważniejsze jest przyjęcie sakramentu, poprzedzone refleksją, pierwszą spowiedzią, postanowieniem poprawy, żalem za grzechy. Nie ma tu miejsca na prezenty, zwłaszcza te, nie związane z tak ważnym wydarzeniem. Jednak rzeczywistość jest inna. Od pokoleń, z tym ważnym świętem związana jest tradycja obdarowywania prezentami, pamiątkami. Wychodząc naprzeciw czasom, oczekiwaniom i tradycji przygotowana została książka "Dobre uczynki", w której dziecko przeczyta opowieść o sobie samym, znajdzie w niej swoje zdjęcie oraz dedykację napisaną z okazji święta. Zaletą książki jest fakt, iż jej treść skłania dziecko do zastanowienia nad swoim zachowaniem, wywołuje chęć poprawy, czynienia dobra, odwołuje się do wartości. 

         "Dobre uczynki" to idealny i niepowtarzalny prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Zapraszam i zachęcam do zakupu.

http://twojabajka.pl/Personalizacja/dobre-uczynki/p/akcja/zamow

 

 

czytaj więcej
Personalizowane okładki
wydarzenia
Personalizowane okładki

     Z radością zawiadamiamy, że od dzisiaj w naszej ofercie na stałe zagościły książki w personalizowanej oprawie.

    Twoja Bajka oferuje książki, które zaskakują już od pierwszej chwili. Zdjęcie dziecka na okładce książki stanowi największą zachętę, by zajrzeć do jej środka. A w środku... a w środku, już na pierwszej stronie widnieje imię i nazwisko dziecka wraz z tytułem bajki, której jest głównym bohaterem. Książka zawiera także dedykację oraz informację o tym, że bajka została napisana na indywidualne zamówienie. Kolejną niespodziankę stanowi treść bajki. Niesamowita przygoda, której głównym bohaterem jest właściciel książki, którego imię pojawia się wielokrotnie. 

     Nasze książki to nie tylko personalizacja, ale również piękna fabuła oraz treść zawierająca walory edukacyjne i wychowawcze. To idealny pomysł na prezent z okazji narodzin dziecka, chrztu, komunii czy urodzin lub bez okazji.

     ZAPRASZAMY :) 

                                                              

   

     

   

 

czytaj więcej
MIKOŁAJKOWA BAJKA O TWOIM DZIECKU
wydarzenia
MIKOŁAJKOWA BAJKA O TWOIM DZIECKU

Mikołaj tuż, tuż. Z tej okazji proponujemy 20 % rabatu na zakup książki "Pomocnik Mikołaja". Promocja dotyczy zamówień złożonych i opłaconych do dnia 15 listopada 2016 r. 

W naszej książce, Twoje dziecko, dzięki personalizacji, może stać się bohaterem bajki, w której spotka Mikołaja i przeżyje niesamowitą przygodę.

Jak większość dzieci, zapewne i Twoja pociecha marzy o spotkaniu z Mikołajem. Z naszą bajką jest to możliwe. Żadna z książek nie równa się tej, w której dziecko przeczyta opowieść o sobie samym. Zaskoczy je również fakt, że znajdzie w niej swoje zdjęcie oraz wyjątkową dedykację. 

Opowieść posiada niebanalną fabułę, odrobinę magii, buduje napięcie i jak to w bajkach bywa - ma szczęśliwe zakończenie. Jest idealną propozycją na Mikołaja lub jako niepowtarzalny prezent gwiazdkowy. Zamówienia należy składać korzystając z zakładki BAJKI DO PERSONALIZACJI.

Polecam

Pomocnik Mikołaja :)

 

 

czytaj więcej
BAJKA O TWOIM DZIECKU - ORYGINALNY PREZENT NA DZIEŃ DZIECKA
wydarzenia
BAJKA O TWOIM DZIECKU - ORYGINALNY PREZENT NA DZIEŃ DZIECKA

Zbliża się Dzień Dziecka. Dla tych, którzy szukają niepowtarzalnego i oryginalnego prezentu z tej okazji polecam książki, w których dzieci mogą przeczytać bajkę o samym sobie. Dodatkowo w książce, oprócz swojego zdjęcia, dziecko znajdzie dedykację skierowaną do niego. Poza tym, że nasze bajki są niepowtarzalne, posiadają piękną i wartościową fabułę a każda z opowieści niesie za sobą przesłanie. Nasze książki są wspaniałym prezentem oraz piękną pamiątką na całe życie.

http://twojabajka.pl/Personalizacja

Gorąco polecam

Wydawnictwo twojabajka.pl

czytaj więcej
Coś na Mikołaja i na gwiazdkę
wydarzenia
Coś na Mikołaja i na gwiazdkę

Tego jeszcze nie było! W naszej książce Twoje dziecko, dzięki personalizacji, może stać się bohaterem bajki, w której spotka Mikołaja i przeżyje niesamowitą przygodę.

Jak większość dzieci, zapewne i Twoja pociecha marzy o spotkaniu z Mikołajem. Z naszymi bajkami jest to możliwe. Żadna z książek nie równa się tej, w której dziecko przeczyta opowieść o sobie samym. Zaskoczy je również fakt, że znajdzie w niej swoje zdjęcie oraz wyjątkową dedykację. 

Opowieść posiada niebanalną fabułę, odrobinę magii, buduje napięcie i jak to w bajkach bywa - ma szczęśliwe zakończenie. Jest idealną propozycją na Mikołaja lub jako niepowtarzalny prezent gwiazdkowy. 

Polecam

Pomocnik Mikołaja :)

 

czytaj więcej
Pamiątka Chrztu Świętego
wydarzenia
Pamiątka Chrztu Świętego

Szukając niepowtarzalnego a zarazem wartościowego prezentu dla dziecka warto zapoznać się z ofertą bajek personalizowanych. Książki oferowane przez wydawnictwo twojabajka.pl cieszą się ogromnym powodzeniem i uznaniem wśród kupujących. Posiadają niebanalną treść, walory edukacyjne a dzięki personalizacji sprawiają, że czytelnik odkrywa przygodę, której jest głównym bohaterem. Bajka personalizowana zawiera zdjęcie dziecka, dowolną dedykację od osoby darującej książkę a w tytule znajduje się imię i nazwisko głównego bohatera. W niektórych bajkach swoje miejsce znajdują członkowie rodziny, wskazana jest data narodzin dziecka i jego waga i wzrost w dniu narodzin. Czy książka może być bardziej osobista? :-) 

Anioł Rafael to personalizowana bajka dla dziecka z okazji chrztu, idealny prezent z okazji narodzin dziecka lub jego pierwszych i kolejnych urodzin. To bajka, która będzie idealną pamiątką a jej treść z pewnością wzruszy rodziców dziecka, którzy również znajdują w niej swoje ważne miejsce. 

Zachęcam gorąco do zapoznania się z ofertą nie tylko dla najmłodszych ale i dla starszych dzieci. 

czytaj więcej
Bajki personalizowane dla dzieci. Co to takiego?
wydarzenia
Bajki personalizowane dla dzieci. Co to takiego?

        Czy można sobie wyobrazić bardziej "osobistą" książeczkę? Dzięki personalizacji dziecko staje się bohaterem bajki. Jego imię wielokrotnie pojawia się w treści, przyozdobionej kolorowymi ilustracjami. Dzieci uwielbiają utożsamiać się bohaterami ulubionych przygód, więc z pewnością obdarowane dziecko ucieszy  widok książeczki z własnym zdjęciem i będzie mile zaskoczone kiedy zorientuje się, że bajka jest o nim. 

      Nasze bajki stanowią nie tylko oryginalny pomysł na prezent z okazji urodzin, chrztu i innych świąt. Nasze książki personalizowane zostały napisane z myślą o "zaszczepianiu" w dzieciach potrzeby czytania. Dodatkową wartością są treści bajek przygotowane z największą starannością przez osoby z wykształceniem psychologicznym i pedagogicznym. Dzięki temu bajki mają  piękną i wzruszającą treść, a także posiadają wartość wychowawczą oraz edukacyjną. 

      Bajka ,,Anioł Rafael": to idealny prezent z okazji chrztu. Stanowić może też niepowtarzalny prezent z okazji urodzin, lub narodzin dziecka. 

        Dla starszych dzieci oferujemy bajkę ,,W królestwie", ,,Dzielny Królewicz". Dzieci uwielbiają też bajkę ,,W świecie dinozaurów". Bajki personalizowane sprawiają, że dzieci chętnie samodzielnie sięgają po książki, co  je rozwija i pozytywnie wpływa na ich rozwój emocjonalny. 

       

czytaj więcej
PROMOCJA NA DOBRY START
wydarzenia
PROMOCJA NA DOBRY START

Obniż o 30 % cenę książki polecając nas na Facebooku. Wystarczy, że polubisz naszą stronę i napiszesz prośbę o wygenerowanie kodu promocyjnego. Otrzymany kod należy wpisać w formularz zamówienia znajdujący się na stronie. 

czytaj więcej
Kolejne bajki
wydarzenia
Kolejne bajki

Mamy ilustracje do kolejnych bajek: 'Dobre uczynki', 'Dinozaury', 'W królestwie' oraz "Dzielny Królewicz".

czytaj więcej
Pierwsze ilustracje!
wydarzenia
Pierwsze ilustracje!

Ilustracje dla wspaniałej bajki "Anioł Rafael" są już gotowe.

czytaj więcej
Ruszyliśmy z nową stroną
wydarzenia
Ruszyliśmy z nową stroną

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

tel. 516 074 584

czytaj więcej