Bajki personalizowane dla dzieci. Co to takiego?

jeszcze nigdy książki nie były takie ,,osobiste" :-)

        Czy można sobie wyobrazić bardziej "osobistą" książeczkę? Dzięki personalizacji dziecko staje się bohaterem bajki. Jego imię wielokrotnie pojawia się w treści, przyozdobionej kolorowymi ilustracjami. Dzieci uwielbiają utożsamiać się bohaterami ulubionych przygód, więc z pewnością obdarowane dziecko ucieszy  widok książeczki z własnym zdjęciem i będzie mile zaskoczone kiedy zorientuje się, że bajka jest o nim. 

      Nasze bajki stanowią nie tylko oryginalny pomysł na prezent z okazji urodzin, chrztu i innych świąt. Nasze książki personalizowane zostały napisane z myślą o "zaszczepianiu" w dzieciach potrzeby czytania. Dodatkową wartością są treści bajek przygotowane z największą starannością przez osoby z wykształceniem psychologicznym i pedagogicznym. Dzięki temu bajki mają  piękną i wzruszającą treść, a także posiadają wartość wychowawczą oraz edukacyjną. 

      Bajka ,,Anioł Rafael": to idealny prezent z okazji chrztu. Stanowić może też niepowtarzalny prezent z okazji urodzin, lub narodzin dziecka. 

        Dla starszych dzieci oferujemy bajkę ,,W królestwie", ,,Dzielny Królewicz". Dzieci uwielbiają też bajkę ,,W świecie dinozaurów". Bajki personalizowane sprawiają, że dzieci chętnie samodzielnie sięgają po książki, co  je rozwija i pozytywnie wpływa na ich rozwój emocjonalny.